ورود | ثبت نام


سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

محصولات

پیام مدیر عامل PDF پرینت پست الکترونیکی

پروردگار هستی را شاکریم که فرصتی دیگر فراهم آورد تا خدمتگزار هم وطنان عزیزمان باشیم. شرکت کپی کاران تبریز از سال 1364 در زمینه ارائه ماشین های اداری، بانکی، آموزشی و سیستم های کامپیوتری فعالیت نموده است.

جلب رضایت مشتری، صداقت در امانت و بالا بردن قدرت انتخاب مشتری و با اطلاع رسانی و مشاوره صحیح از اهداف اصلی شرکت  کپی کاران تبریز بوده و خواهد بود.

امروزه سرعت تغییرات و تحولات در دنیای امروز به ویژه تکنولوژی، لزوم همگام شدن و حرکت با این تغییرات را ضروری کرده است. تکنولوژی های آموزشی و به خصوص تجهیزات اداری نیز تغییرات چشمگیری را تجربه می کنند. به همین دلیل ضرورت دارد که کشور ما نیز هم راستا با این تغییرات سریع و گسترده حرکت کند.

شرکت کپی کاران تبریز با درک این تغییر و تحول تمام تلاش خود را به کار بسته است تا آخرین تکنولوژی و دستاوردها را در زمینۀ تجهیزات اداری و آموزشی در اختیار ادارات و مراکز آموزشی قرار دهد و بتواند سهم کوچکی در حرکت پیش روندۀ کشور ایفا کند.

 

 

خبرنامه

یک گام جلوتر و آگاه شدن از بروز شدن سایت ، با ثبت نام در خبرنامه بروزتر باشید
دریافت

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، 17شهریور جدید، ما بین ارتش و طالقانی، ساختمان سیدالشهدا، پلاک 15 و 16
tell تلفن :
14- 12 62 3556- 041
fax فکس :
48 94 3553- 041
e-mail ایمیل :
info@copykaran.ir

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظور تشکر از حضور شما در وب سایت و همچنین دعوت از شما برای ثبت نکته نظرات و پیشنهادات ارزنده تان وارد شده است، بی شک بدون شناخت از خواست شما عزیزان قادر نخواهیم بود شرکت را به وضعیتی برسانیم که شما طالب...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

وب سایت جدید کپی کاران منتشر شد

وب سایت فنی کپی کاران با چندین سال تجربه در زمینه فروش و خدمات کامل پس از فروش تجهیزات اداری (پرینتر، فتوکپی، اسکنر، کامپیوتر و ...) و تجهیزات آموزشی و بانکی با هدف ایجاد...


ادامه اخبار »