ورود | ثبت نام


سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide

محصولات

 

شروع فعالیت کپی کاران از سال 1364 با نام شارپ ماشین و سپس آذر سرویس کار بوده و در سال 1366 با نام جدید کپی کاران تبریز و افروز فعالیت خود ادامه داده است. هدف از تأسیس کپی کاران تبریز فروش و خدمات پس از فروش سیستم های اداری، آموزشی و ماشین های اداری بود که به عنوان  اولین مرکز تخصصی در استان آذربایجان شرقی به شمار می رود که در آن زمان نمایندگی و مسئولیت پشتیبانی بزرگ ترین شرکت ها را در استان های آذربایجان شرقی و اردبیل به عهده داشت.

از جملۀ این شرکت ها می توان به دفتر ماشین متعلق به بنیاد مستضعفان، شرکت ماشین های اداری و شرکت ایران نارا اشاره کرد. از همان ابتدا جلب رضایت مشتریان روندهای ارائه محصول و خدمات پیشرفته و نیز صداقت در کار و مشاور امین برای مشتریان محترم بر سر لوحه کار قرار گرفت.

در این مدت ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا با عرضه محصولات به روز شده و خدمات مناسب با نیاز های مشتری بتوانیم اطمینان مشتریان را بیش از پیش تأمین نمائیم.

لطفا با بازدید از بخش های مختلف سایت کپی کاران تبریز ما را در جریان نقطه نطرات ارزنده خود قرار دهید.

 

خبرنامه

یک گام جلوتر و آگاه شدن از بروز شدن سایت ، با ثبت نام در خبرنامه بروزتر باشید
دریافت

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، 17شهریور جدید، ما بین ارتش و طالقانی، ساختمان سیدالشهدا، پلاک 15 و 16
tell تلفن :
14- 12 62 3556- 041
fax فکس :
48 94 3553- 041
e-mail ایمیل :
info@copykaran.ir

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظور تشکر از حضور شما در وب سایت و همچنین دعوت از شما برای ثبت نکته نظرات و پیشنهادات ارزنده تان وارد شده است، بی شک بدون شناخت از خواست شما عزیزان قادر نخواهیم بود شرکت را به وضعیتی برسانیم که شما طالب...
پنجشنبه ، 17 تیر 1389

مشاهده همه نظرات »

ارسال نظر جدید »

آخرین اخبار

وب سایت جدید کپی کاران منتشر شد

وب سایت فنی کپی کاران با چندین سال تجربه در زمینه فروش و خدمات کامل پس از فروش تجهیزات اداری (پرینتر، فتوکپی، اسکنر، کامپیوتر و ...) و تجهیزات آموزشی و بانکی با هدف ایجاد...


ادامه اخبار »